Blog - co nowego?

Trendy wiosna-lato 2022

W tym sezonie na wybiegach bezkonkurencyjna okazała się długość mini oraz braletki i kostiumy kąpielowe! 

today

Najważniejsze trendy na wiosnę i lato 2022!

Jesteście ciekawe i ciekawi, co będzie modne wiosną i latem 2022? Wskazujemy 10 trendów, których nie da się nie zauważyć. Poznajcie najmodniejsze fasony, kolory i dodatki na wiosnę-lato 2022.

today

Stylizacje damskie na zimę

Zimowe stylizacje mogą być efektowne, nadawać się na wiele okazji, ale wcale nie muszą zakrywać naszej sylwetki niekształtnymi formami. Trzeba jedynie wiedzieć, które trendy wyłapać i jak je łączyć. My już je wybrałyśmy, więc prezentujemy nasze propozycje na zimowe looki!

today

Typy sylwetki damskiej - jak dobierać do nich ubrania?

Moda, choć jest dla każdego, to jednak rządzi się swoimi prawami. Różne wzory, fasony oraz kolory odzieży pasują osobom o danym typie figury bardziej, innym mniej. Warto poznać swoje proporcje, by dowiedzieć się, jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej, jak eksponować atuty sylwetki i ukrywać jej mankamenty. Jak dobrać ubrania do sylwetki? Zapraszamy na krótki poradnik.

today

Stylizacje z modzie

Moda nie ma granic

today

To będzie modne! Znamy pierwsze trendy na 2022 rok

Jakie ubrania będą królować w najbliższych miesiącach? Czy rok 2022 czymś nas zaskoczy? Które trendy zostaną z nami na dłużej?

today

6 modowych hitów sezonu jesień-zima 2021/2022, które świetnie wyglądają. Zostaną w szafie przez długie lata

6 modowych hitów sezonu jesień-zima 2021/2022, które świetnie wyglądają (nie tylko) na zdjęciach. Zostaną w szafie przez długie lata.

today

Najgorętsze trendy w sezonie wiosenno-letnim

Nareszcie przybyła do nas wiosna, a razem z nią nowe trendy w modzie! Jeśli myślisz o odświeżeniu swojej szafy, sprawdź najpierw, co będzie królowało w sezonie wiosenno-letnim. W poniższym artykule prezentujemy 5 najgorętszych modowych trendów, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

today